poniedziałek, 29 lutego 2016

H10 Lanzarote Gardens

Na terenie kompleks basenowy...
Baseny dla dużych i małych  :)
Będąc na Lanzarote gościliśmy w hotelu H10 Lanzarote Gardens, który z przyjemnością Wam rekomendujemy. Nie, nie mamy z tego profitów - po prostu uważamy, że jest godny polecenia, wiec polecamy..... Miejsce świetnie ulokowane, pełne niespodzianek, a co najważniejsze dla nas - fantastycznie przystosowane do rodzin z dziećmi. Hotel ma naprawdę wiele zalet. Znajduje się niedaleko całkiem przyjemnej, co ważne - piaszczystej plaży. Blisko sklepowy "deptak", gdzie znajdziecie również parę restauracji. Posiłki w hotelu przystosowane są dla każdego, każde podniebienie znajdzie coś dla siebie :) Restauracja zapewnia szwedzkie stoły - dla dorosłych i oddzielne dla dzieci, sala dla dzieci to doskonały pomysł - ułatwienie dla rodziców i zapewnienie względnej ciszy pozostałym gościom :)

.....
.....     
Na gości czeka sporo aktrakcji - nie da się nudzić :)

W hotelu czeka na gości sztab animatorów, którzy - jeśli tylko mamy na to ochotę - wypełnią nam cały dzień różnymi aktywnościami. Nieopodal recepcji znajdziecie tablicę aktywności przygotowaną na cały tydzień - warto zorientować się, co będzie się działo.


Zaskoczeniem dla Nas był klub Stokrotki, który obejmował dzieci dosłownie w każdym wieku. Nasz 3 latek znikał w Mini-klubie na parę godzin dziennie i był zachwycony, gdyż codziennie czekały na niego inne niespodzianki. Animatorzy mówią w różnych językach, więc każde dziecko odnajdzie się w klubie - podczas naszego pobytu pracowała tam Agata, która rozmawiała po polsku.

Sporo atrakcji dla dzieci....
..... również dla dorosłych....
Fachowa, miła obsługa. Przyjemnie wypełniony czas. Pokoje codziennie, solidnie sprzątane i przygotowane do panujących upałów. My byliśmy w październiku i niektóre noce były zdecydowanie zbyt gorące, na szczęście okno można trzymać otwarte, gdyż brak w tym czasie latającego robactwa... ufff ;)
Koszt naszego 10 dniowego pobytu ze wszystkim - wypożyczeniem samochodu na jeden dzień, opłatami za wstęp, zakupami, oczywiście hotelm i przelotem - wyniósł około 5500zł/niecałe 1000funtów (2015 rok). Wakacje rezerwowaliśmy jako pakiet - hotel+przelot. Dzisiaj troszkę mądrzejsi wiemy, że dobrze jest szukać na własną rękę. W następnym poście napiszemy, gdzie naszym zdaniem warto szukać ofert wakacyjnych  :) Do następnego Hej.....

Serdecznie polecam, bo miesce naprawę godne uwagi :)
a&s


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz